ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.03.2018 15:00

У Варварівці пройшли урочисті заходи з нагоди  Дня  визволення міста від фашистських загарбників


28.03.2018 у мкр. Варварівка відбулися урочисті заходи з нагоди  святкування 74-ї річниці визволення м. Миколаєва від фашистських загарбників.
На урочистому мітингу, який проходив у сквері «Солдата» були присутні голова адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Береза О.Д., протоієрей Віктор Сулима, представники підприємств мікрорайону, учні і майстри Миколаївського професійного ліцею, школярі ЗОШ №60 та №61, територіальна громада мікрорайону, ветерани і учасники бойових дій.
Ведучими та організаторами свята були творчі колективи філії Миколаївського міського палацу культури і мистецтв ЦК та дозвілля «Промінь», які на високому рівні підготували концерту програму для ветеранів та мешканців територіальної громади.
Стрункими рядами під прапором України до пам’ятника Солдату прийшли учні та керівники ЗОШ №60 та №61, Миколаївського професійного ліцею щоб вшанувати пам'ять тих, хто брав участь в боях за звільнення Миколаєва в роки Великої Вітчизняної війни.
Традиційно хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки війни... Холості постріли почесної варти військового караулу розірвали тишу й немов повернули усіх на мить у військові часи... Після завершення мітингу учасники заходу поклали квіти до пам’ятника.