ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.03.2018 13:00

У Матвіївці відзначили 74-річницю визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників 

      28 березня 2018 року миколаївці відзначають 74-річницю визволення Миколаєва від   німецько-фашистських загарбників  та вшановують пам'ять тих, хто поліг у боях, визволяючи наше місто та тих, хто повернувся із перемогою, але не дожив до сьогодення.
      Вшанувати пам'ять загиблих воїнів до  Скверу Пам’яті прийшли місцеві жителі мікрорайону Матвіївка, учні ЗОШ №24, ветерани і почесні гості: народний депутат України Жолобецький О.О., голова адміністрації Центрального району Береза О.Д., депутат Миколаївської міської ради Мотуз С.В., голова ради ветеранів мікрорайону Матвіївка  Куц І.І.
      В знак світлої пам’яті про загиблих земляків, визволителів міста за підтримки народного депутата України Жолобецького О.О. під час проведення мітингу в реставрованому Сквері Пам’яті відбулась висадка молодих ялин, як символ нового життя.
      Мітинг закінчився хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу загиблим воїнам.
Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у  тій страшній війні, яку зазнало людство. Ми у вічному боргу перед ними за обірвану війною юність, за зразки мужності, сили духу, самопожертви, які солдати виявили в боях за рідну землю.