ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.03.2018 9:00

Завдання служби – допомогти та попередити 

      Роботи в Службі у справах дітей завжди багато і тому працівники завжди раді волонтерам з числа студентів МНУ ім. В.О. Сухомлинського, які обрали своєю спеціальністю соціальну роботу. На даний час працівникам  допомагають 2 волонтери, які вже не вперше проходять практику у Службі у справах дітей.   
      27.03.2018 р. завідувачем сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Батовською Ю.В. та волонтерами Служби проведено профілактичні бесіди з учнями 5,6,7 класів ЗОШ № 64. Студенти розповіли дітям про неприпустимість застосування будь-яких видів насилля, нагадали про відповідальність, яку передбачено чинним законодавством за жорстоке поводження та розповсюдження культу насилля. Крім того, дітям роз’яснена небезпека агресії, яку спричинює ігроманія та комп’ютерна залежність, наголошено на необхідності систематичного навчання та обов’язковості отримання повної загальної середньої освіти, підтримання здорового способу життя та розвитку своєї особистості. Нагадавши про те, що кримінальна відповідальність дітей починається вже з 14 років, студенти порадили дітям розвивати відповідальність за свої вчинки, які можуть зашкодити їх майбутньому.
      В той же час працівниками Служби Глух Т.В. та Дубровіною Т.В. проводилися обстеження умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.  В ході обстеження умов проживання хлопця, який за заявою матері був влаштований до Центру соціально-психологічної реабілітації Миколаївської обласної ради в зв’язку із тим, що пропускав заняття та виявляв схильність до бродяжництва, було виявлено, що мати не створює для дитини належні умови для нормальної життєдіяльності та розвитку. Будинок, в якому проживає сім'я, у занедбаному стані, в ньому відсутнє електропостачання та давно назріла необхідність ремонту, але мати схильна до зловживання спиртними напоями, яка має двох малолітніх синів, товаришує з сумнівними особами та не вживає заходів для поліпшення умов життя дітей.
      Під час профілактично-роз'яснювальної роботи матері було наголошено на необхідності зміни ставлення до виконання батьківських обов’язків, попереджено про можливість відібрання дітей у разі подальшої такої поведінки.