ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.03.2018 16:40

Адміністрація  Центрального району із залученням спеціальної техніки підрядних організацій  виконує роботи  з посипання протиожеледними матеріалами територій зупинок громадського транспорту, доріг та тротуарів

          Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про виконання робіт з ліквідації наслідків непогоди у районі. Так, 21 березня організовано роботи з посипання доріг, територій зупинок громадського транспорту, тротуарів протиожеледними матеріалами із залученням спеціальної техніки підрядних організацій. 
          Для посипання доріг приватного сектору в мікрорайонах залучено 3 одиниці спеціалізованої посипочної техніки, а для тротуарів і зупинок громадського транспорту – 2 одиниці техніки. При посипці доріг особлива увага приділялася маршрутам руху транспорту по перевезенню пасажирів та під’їздів до лікарень, шкіл, дитячих садочків та інших об’єктів соціального призначення.
КП «ЕЛУ автодоріг» тракторами малої механізації виконують роботи з посипання тротуарної частини доріг з двох сторін протиожеледними матеріалами по наступним вулицям: вул.6 Слобідська, вул. Чкалова, вул. Пушкінська, вул. Адміральська, вул. Нікольська, вул. Спаська, вул. В. Морська, вул. Потьомкінська, вул. Лягіна, вул. Московська, вул. Адм. Макарова, вул. Шевченка, вул. Фалєєвська, вул. Садова, вул. Наварінська, вул. Артилерійська та посипання протиожеледними матеріалами 94 зупинки громадського транспорту.
          З метою безпеки мешканців та недопущення дорожньо-транспортних пригод виконано роботи з посипання доріг приватного сектору протиожеледними матеріалами в мікрорайонах: Матвіївка, Тернівка, Ракетне Урочище, Варварівка із залученням спеціалізованої техніку ТОВ «КАРС КЛІНІНГ».
Житлово-комунальними підприємствами виконано роботи з посипання сходів, внутрішньоквартальних тротуарів на впорядкованих та закріплених територіях.
У зв’язку з різким коливанням температури повітря, задля попередження травматизму на території району та з метою дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, працівниками адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проводяться рейди-перевірки щодо своєчасного посипання протиожеледними матеріалами тротуарів та пішохідних доріжок на прилеглих та підпорядкованих територіях, підходів та під’їздів до підприємств, організацій, установ, офісів та приватних домоволодінь вулиць Центрального району. 
Шановні керівники організацій, установ, підприємств та приватні підприємці! З метою запобігання травматизму та нещасних випадків серед мешканців нашого міста адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до Вас з проханням у зимовий період організувати прибирання від снігу та посипання протиожеледними матеріалами прилеглі території до установ, офісів не тільки у робочі, а і у вихідні дні.
          Адміністрація району сподівається, що кожен мешканець візьме участь у посипці протиожеледними матеріалами своїх прилеглих територій, зніме бурульки над входами до приміщень.