ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.03.2018 13:40

Підтримка заради майбутнього дітей

      Головним завданням батьків або інших законних представників дитини є захист, забезпечення належного утримання та підготовка до самостійного життя своїх дітей чи підопічних. Служба у справах дітей адміністрації Центрального району в своїй діяльності сприяє організаціям та установам, які мають на меті соціальний захист та підтримку дітей,  і тому вважає за необхідне повідомити мешканців Центрального району про ініціативу Райффайзен Банк Аваль.  
Райфайзенн Банк Аваль, який у своїй діяльності дотримується соціально орієнтованої політики, вже шостий рік поспіль сумісно зі страховою компанією «Уніка Життя» успішно впроваджують в Україні європейські програми накопичувального страхування життя «Райффайзен Кідз» і «Райффайзен Кідз плюс». Вказані програми розроблені спеціально для того, щоб:

  • захистити дитину від наслідків непередбачуваних подій, які можуть перешкодити отриманню фінансової підтримки батьків чи опікунів;
  • і одночасно, створити фінансову базу для впевненого старту молодої людини у доросле життя.

      В рамках програми періодично сім'я перераховує визначену однакому суму коштів на цільовий рахунок дитини. Дитина після завершення терміну дії програми (мінімум - 7 років) та по досягненні повноліття отримує заощаджені кошти разом із додатковим доходом за весь термін дії програми. Додатковий фінансовий страховий захист полягає у тому, що у разі настання  страхового випадку( наприклад втрати годувальника/опікуна) дитина гарантовано отримує всю суму, яка планувалася до виплати наприкінці програми.
          Особливо цікавими такі програми можуть бути для багатодітних сімей та батьків-вихователів будинків сімейного типу,  які отримують фінансову допомогу від держави та зацікавлені у максимально надійному цільовому використанні цих коштів задля майбутнього їх підопічних.
   Шановні батьки, опікуни та батьки-вихователі! Звертаємо Вашу увагу на те, що Райффайзен Банк Аваль є єдиним банком, який пропонує подібні послуги, та готовий проводити групові та індивідуальні консультації щодо переваг таких програм! За консультаціями звертайтеся за телефоном: 0673219484.