ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.06.2018 11:30

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ

          Державний реєстр виборців - це автоматизована інформаційна база, свого роду банк персональних даних всіх виборців України, який призначений для зберігання і обробки облікових записів і їх використання відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», і перш за все, для гарантування реалізації виборчих прав громадян України при проведенні виборів різного рівня.
Щоденне функціювання Реєстру виборців, дає можливість виправити орфографічні і технічні помилки, допущені в персональних даних, змінити свою виборчу адресу, перевірити, чи включені ви до Реєстру.
Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до всіх виборців, які зареєстровані на території району, прийти і ознайомитися зі своїм записом в Реєстрі та, при необхідності, внести зміни до своїх персональних даних, надавши паспорт громадянина України.
Особливо це стосується виборців:
- яким після останніх виборів виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;
- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
З 2013 року Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців»www.drv.gov.ua з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. 
          Слід зазначити, що органи ведення Реєстру функціюють на постійній основі, на відміну від виборчих комісій, які діють тільки під час виборчого процесу, тому шановні виборці, ви можете звертатися до відділу ведення Реєстру в зручний для вас час з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 17.00, за адресою: вул. Інженерна, 1, каб. 206, 207, 211. При собі необхідно мати паспорт громадянина України.
Закликаємо всіх виборців бути активними та проявити інтерес до своїх персональних даних у Реєстрі, оскільки достовірність бази даних реєстру є запорукою реалізації свого виборчого права.