ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
01.03.2018 10:45

ІНФОРМАЦІЯ
про діяльність громадського формування «Сокіл»

м. Миколаєва за лютий   2018 року

          Станом на 1 березня  2018 року на обліку в громадському формуванні по охороні громадського порядку «Сокіл» м. Миколаєва  знаходиться  64 члена. Протягом лютого 2018 року працівниками адміністрації Центрального району  за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 3 рейди по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152  КУпАП притягнуто до відповідальності 11 осіб.
Щодо охорони громадського порядку 17 членів формування «Сокіл» прийняло участь у 3 заходах, а саме у святкуванні 29-ї річниці виводу військ із Афганістану та у заходах приурочених пам'яті активістів, які загинули під час Євромайдану в 2014 році (Небесної сотні). Спільно з працівниками правоохоронних органів приймали участь у документуванні і оформленні  2 випадків правопорушень, 11 членів формування були задіяні як свідки та поняті.
За планами адміністрації Центрального району за участю співробітників Центрального відділу поліції ГУНП  України в Миколаївській області, членів громадського формування «Сокіл» та робітників адміністрації району здійснено 11 рейдів в яких прийняло участь 15 членів громадського формування «Сокіл» ( відпрацювання місць стихійної торгівлі, незаконних пунктів прийому металобрухту та об’єктів благоустрою району).
Протягом лютого 2018 року проведено 30 бесід з населенням на яких були присутні 43 чоловіка.
Також було проведено 174 бесіди з особами, які знаходяться на обліках в Центрального відділу ГУНП в Миколаївській  області, а саме з особами раніше судимими - 137, з адміністративно наглядовими - 8, сімейним дебоширами – 2,  з наркоманами – 17, з неблагонадійними сім’ями - 2, з власниками вогнепальної та газової зброї – 5, з умовно-достроково звільненими – 3. В основному забезпечено соціальний супровід, звільнених з місць позбавлення волі, на період їх адаптації у суспільстві, надана  їм консультативна, безоплатна правова та інша допомога у вирішенні соціально-побутових проблем.
Робота начальників громадських пунктів з охорони громадського порядку була б більш ефективною при наявності на кожному пункті дільничного офіцеру поліції.
В подальшому ГФ «Сокіл» буде проводити взаємодію з дільничними офіцерами поліції, з патрульними нарядами, адміністрацією району, іншими громадськими формуваннями з охорони громадського порядку та населенням району щодо охорони громадського порядку та профілактики правопорушень.