ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
07.03.2018 10:00

У Центральному районі привітали заслужених жінок з Міжнародним жіночим  днем

            І знову весна ... І нехай погода ще залишає бажати кращого, в душі всім хочеться тепла і свята. Ми всі звикли ототожнювати березень з квітами, усмішками і красою жінок.
І вже за традицією 6 березня в Центральному районі, напередодні Міжнародного жіночого дня в приміщенні Міського палацу творчості учнів, відбувся святковий концерт для жінок. Жодна з них не залишилась без уваги–кожній присутній жінці вручалась маленька коробочка цукерок.
Різні жінки були в залі  - це і жінки учасники АТО, ветерани війни та праці,  матері багатодітних родин, робітники освіти і культури, медичні працівники, жінки-підприємці, трудівниці комунальної сфери, але всіх їх об’єднувало одне – вони прекрасні, милі жінки і свято це для них.
Голова адміністрації Центрального району Береза О.Д. разом з народним депутатом Жолобецьким О.О.  щиро привітали присутніх і вручили грамоти заслуженим жінкам-трудівницям.

За багаторічну бездоганну плідну працю, значні досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Центрального району по вирішенню питань життєдіяльності територіальної громади мікрорайону Варварівка та на честь ювілею заступник міського голови Андрієнко Ю.Г. вручив Курсаненко Тетяні Георгіївні – завідувачу сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка  адміністрації Центрального району Почесну відзнаку міського  голови «За заслуги перед містом Миколаїв». Зустріч пройшла в теплій і душевній атмосфері, а перед глядачами виступили вихованці Міського палацу творчості учнів та подарували всім чудовий настрій.
Зі святом вас, любі жінки!