ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
01.03.2018 14:45

Адміністрацією Центрального району  оперативно вжиті заходи   щодо розчищення району від снігу


 
          Під час погіршення погодних умов адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були оперативно вжиті заходи, згідно повноважень, щодо розчищення від снігу механізованим способом доріг приватного сектору, а також тротуарів та зупинок громадського транспорту Центрального району відповідно до плану та визначених маршрутів руху з залученням спеціалізованої техніки підрядних організацій.
          Підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» 01 березня тракторами малої механізації прибрано від снігу тротуари з двох сторін по вул.6 Слобідська, вул. Чкалова, вул. Пушкінська, вул. Адміральська, вул. Нікольська, вул. Спаська, вул. В. Морська, вул. Потьомкінська, вул. Лягіна, вул. Московська, вул. Садова, вул. Адм. Макарова, вул. Фалєєвська, вул. Шевченка. Також очищено від снігу та посипано протиожеледними матеріалами 94 зупинки громадського транспорту.
Підрядною організацією ТОВ «Миколаївавтодор» 1 березня тракторами малої механізації очищено від снігу тротуари з двох боків по пр. Героїв України та вул. Арх. Старова.
Підрядною організацією ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» 01 березня з залученням спеціалізованої техніки було здійснено прибирання від снігу доріг приватного сектору у мікрорайонах Матвіївка, Варварівка та Ракетне Урочище.
Підрядними організаціями ТОВ «Золотий колос», МУМА УДП «Укрхімтрансаміак» та тракторами малої механізації очищено від снігу дороги приватного сектору у мкр. Тернівка.
Підрядною організацією ТОВ «Валан» із залученням техніки малої механізації були розчищені від снігу під’їзди до контейнерів для збору ТПВ.
Для виконання робіт по розчищенню від снігу доріг приватного сектору та тротуарів в районі було залучено 9 одиниць спеціалізованої техніки.