ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.02.2018 15:40

Робота сектору опіки

          На обліку служби  у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради станом на 28.02.2018 р. перебуває 208 дітей, з них 132 дитини мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування та 76 дітей – сиріт. Діти перебувають під опікою (піклуванням) громадян, у прийомних сім’ях, у державних дитячих закладах, у дитячих будинках сімейного типу. Так як опіка (піклування) представляє собою форму державної турботи про дітей, що залишилися без батьківського піклування, переоцінити важливість даного інституту неможливо.
          Спеціалістами сектору опіки та піклування служби  у справах дітей адміністрації Центрального району з початку 2018 року було здійснено 22 перевірки проживання підопічних. Під час відвідування проводяться бесіди з опікунами (піклувальниками) щодо потреб, які виникають у них, а також бесіди із підопічними, у ході яких можна дізнатися, що хвилює їх, які проблеми у відносинах виникають. Особливо ця проблема стосується тих підопічних, які входять у так званий  «критичний підлітковий період». Саме у цей період так важлива допомога та підтримка кваліфікованих спеціалістів, психологів. Таку допомогу надають спеціалісти Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які на замовлення спеціалістів служби виявляють потреби сімей, проводять психодіагностування підопічних, беруть сім’ї під соціальний супровід, підвищують психолого-педагогічний рівень знань опікунів, здійснюють корекційну роботу з підопічними.  
Опікуни (піклувальники) виховують дітей, піклуються про їхнє здоров'я, психічний стан, фізичний і духовний розвиток, готують до самостійного життя, забезпечують їхній догляд та лікування; створюють належні побутові умови та умови для здобуття дітьми повної загальної середньої та вищої освіти; вживають заходи до захисту цивільних прав               та інтересів підопічних.
Для сімей підопічних працівники служби стали добрими друзями, які допомагають у разі виникнення складнощів. Працівникам служби особливо  приємно, що опікуни звертаються не тільки, щоб порадитися, але й діляться своїми радощами, демонструють успіхи своїх підопічних у навчанні, приносять грамоти та медалі, які ті здобувають на турнірах та змаганнях.
У разі необхідності спеціалісти служби у справах дітей можуть надати консультативну допомогу з питань виховання дітей батькам або іншим законним представникам за адресою : вул. Інженерна, 1 (каб. 124, 127, 128)    та за телефонами : 37-56-98; 37-56-69; 37-56-74.
Завжди будемо раді Вам допомогти!