ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.02.2018 10:00

В Центральному районі боротьба з наслідками снігопаду та ожеледицею у розпалі!

          Під час погіршення погодних умов з 27 січня поточного року адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були оперативно вжиті заходи, згідно повноважень, щодо розчищення від снігу механізованим способом доріг приватного сектору у мікрорайонах: Тернівка, Матвіївка, Варварівка, Соляні, Ракетне Урочище, а також розчищення від снігу та посипання протиожеледними матеріалами зупинок громадського транспорту Центрального району відповідно до плану та визначених маршрутів руху з залученням спеціалізованої техніки підрядних організацій.
Для розчищення доріг приватного сектору в мікрорайонах: Матвіївка, Соляні, Варварівка, Ракетне Урочище було залучено 4 одиниці спеціалізованої техніки підрядної організації ТОВ «Карс Клінінг» та спеціалізована техніка ТОВ «Золотий колос» для розчистки доріг у мікрорайоні Тернівка.
При розчистці доріг особлива увага приділялася руху маршрутних перевезень та під’їздів до лікарень, шкіл, дитячих садочків та інших об’єктів соціального призначення.
Підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» розчищено та посипано протиожеледними матеріалами 94 зупинки громадського транспорту.
Житлово-комунальними підприємствами виконуються роботи по прибиранню снігу із сходів, внутрішньобудинкових територіях.
Не може не радувати те, що на незадовільне зимове утримання доріг,тротуарів та зупинок громадського транспорту, скарг від мешканців району до адміністрації не надходило.
Також, адміністрація Центрального району звертається до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців приватної забудови та небайдужих городян – при погіршені погодних умов, рясному снігопаду, ожеледиці у разі необхідності розчищати від снігу прилеглі та впорядковані території. Для запобігання травматизму серед мешканців необхідно посипати  пішохідні доріжки, тротуари протиожеледними матеріалами.
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради нагадує, що згідно з п. 12.2.30 «Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджені рішенням міської ради від 16.05.2013 №28/10, а саме: несвоєчасне прибирання снігу і льоду із тротуарів, пішохідних доріжок, доріг, місць паркування автомобілів, покрівель, прибудинкових територій, територій підприємств і організацій та прилеглих до них територій; несвоєчасне посипання їх піском, скидання снігу на проїжджу частину вулиць, порушення яких тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». За дані правопорушення, згідно ст. 152 КУпАП, передбачено штраф: на фізичних осіб 340-1360 грн., на посадових осіб 850-1700 грн.
Адміністрація району тримає на постійному контролі виконання даних робіт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев