ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
27.02.2018 13:00

Адміністрацією Центрального району виконано роботи  по 
 розчищенню від снігу доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту в  районі

          Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради 27.02.2018 року з виникненням несприятливих погодних умов організовано роботи по прибиранню та розчищенню від снігу доріг, територій зупинок громадського транспорту, тротуарів із залученням спеціальної снігоприбиральної техніки підрядних організацій.
          Підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» тракторами малої механізації прибрано від снігу тротуари з двох сторін по: вул. Лягіна, вул. Чкалова, вул. Адміральська, вул. В. Морська, вул. Пушкінська, вул. Нікольська, вул. Потьомкінська, вул. Московська, вул. 6 Слобідська, вул. Спаська, пр. Центральний та ін. Також очищено від снігу зупинки громадського транспорту.
Підрядною організацією ТОВ «Миколаївавтодор» тракторами малої механізації очищено від снігу тротуари з двох сторін по: пр. Героїв України, вул. Малко – Тирнівська, вул. Арх. Старова, пр. Центральний. 
Працівниками житлово-комунальних підприємств виконуються роботи по прибиранню снігу з сходів, внутрішньоквартальних тротуарів на впорядкованих та закріплених територіях.
Дякуючи своєчасно вжитим заходам та складеній координації дій адміністрацією Центрального району в межах наданих повноважень не допущено серйозних ситуацій у життєдіяльності району, що свідчить про відсутність звернень від громадян до адміністрації Центрального району. 
При сильному снігопаду кожен суб’єкт благоустрою повинен прибирати, звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій від снігу. Зауважуємо, сніг потрібно прибирати негайно, з початком снігопаду та ожеледиці, щоб запобігти утворення накату та травмування населення.
Адміністрація Центрального району звертається до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців приватної забудови та небайдужих городян – при рясному снігопаду необхідно розчищати від снігу прилеглі та впорядковані території. 
Адміністрація Центрального району координує, організовує та тримає на постійному контролі роботи щодо ліквідації наслідків несприятливих погодних умов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев