ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.02.2018 11:30

До уваги підприємців!

          Думати про благоустрій району мають і підприємці. Так як, за порушення його правил, передбачений штраф. Мова йде про рекламні конструкції, які розміщуються на території району незаконно.
З метою усунення порушень щодо розміщення зовнішньої реклами, адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує Вас про наступне.
Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 27 вересня 2017 року «Про внесення доповнення до рішення виконкому Миколаївської міської ради від 27.04.2012 №464 «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві»  доповнено пункт 3.9 абзацом такого змісту:

  • «Без рішення виконкому Миколаївської міської ради здійснюється демонтаж самовільних рекламних засобів виконаних на м’якій основі, які не мають фундаменту та опори, розміщених на наземних пішохідних огородженнях (НПО), огорожах, деревах, спорудах комунальної власності та на елементах і об’єктах благоустрою. В даному випадку демонтаж здійснюється міською службою, організацією чи установою, до повноважень якої відноситься проведення робіт по демонтажу, у присутності представника Робочого органу з питань розміщення зовнішньої реклами, про що складається Акт проведення демонтажу рекламних засобів.»

А також, повідомляємо, що виносні щитові конструкції (штендери) не потребують отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у разі:
-  якщо вони мають габарити не більше 0,9х0,7 м та виносяться тільки під час роботи суб’єкта  господарювання, розміщуються безпосередньо біля входу, у межах відведеної земельної ділянки.
Тимчасові виносні рекламні засоби не повинні розміщуватись у пішохідній те зеленій зонах.

 

                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев