ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

21.02.2018 12:00

В пам’ять о «Небесній Сотні»

          Історія України мала багато трагічних подій. Колись свобода і навіть сам факт існування українського народу став під загрозу. Найкращі сини і дочки України стали на захист своєї землі і своєї держави. На майдані пліч-опліч стояли люди різних національностей, їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній державі. Темні часи пройдуть, буде колоситися хліб, будуть сміятися діти, буде жити Україна.
          В мкр. Варварівка на 41 виборчому окрузі  (депутат Миколаївської міської ради Горбуров К.Є.) в приміщенні ДЦІК «Промінь» відбулися заходи що до вшанування пам’яті загиблих героїв Майдану- «Небесної Сотні». Про події тривожного лютого 2014 року, про наслідки мирного походу молоді нагадала усім хвилююча  літературно-музична композиція  «Янголи Майдану», яку підготували старшокласники ЗОШ №60. Герої композиції дали можливість кожному з присутніх доторкнутися розумом і серцем до подій Революції Свободи і Гідності.
Зворушливі вірші та пісні не залишили нікого байдужими. Зал стоячи – хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані.
Небесна сотня, то в серцях вогонь і шана й молитви за чисті душі що злетіли в небо. Ім шлях небесний Боже освяти, і в мирі Господи, прийми до себе. Сотня ангелів на небі служать Богу. Усміхаються з неба вони до нас. Наші герої поруч з богом, значить в Україні буде все гаразд.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев