ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

16.01.2018 10:30

Адміністрація Центрального району привітала з ювілеєм
учасницю бойових дій, визволительку блокадного Ленінграду
 Линник Олену Олексіївну

          Вже стало доброю традицією у Центральному районі вітати з ювілейними датами шанованих людей. 15 лютого заступник голови адміністрації Центрального району  Чайка Л.Л. та заступник голови ради ветеранів Центрального району Христофоров О.В. привітали з 90-річним ювілеєм мешканку Центрального району, учасницю бойових дій в період Великої Вітчизняної війни, визволительку блокадного Ленінграду, інваліда І групи, Линник Олену Олексіївну, незмінну медсестру, яка рятувала життя дорослих і дітей  на війні.
Гості побажали ювілярці міцного здоров’я, активного довголіття, добробуту та мирного неба над головою і вручили подячний лист адміністрації Центрального району та ради ветеранів Центрального району «За ратний подвиг в роки війни і багаторічну працю на благо нашої Батьківщини», квіти та цінні подарунки.
Олена Олексіївна радо спілкувалася з присутніми, ділилася спогадами, розповідала цікаві історії із часів воєнного лихоліття. Це тендітна, надзвичайно бадьора та вродлива жінка, яка пройшла через весь жах війни та за спиною якої ціла історія.
З самого початку війни її направили в блокадний Ленінград, де вона служила медичною сестрою, потім воювала на Ленінградському фронті.
Спільно зі своїми бойовими товаришами вона звільняла Латвію, Естонію, Білорусію. За що була нагороджена орденом «За мужність», орденом Великої Вітчизняної війни ІІ ступеня, численними відзнаками та медалями.
Після війни 37 років працювала на заводі імені 61 Комунара.

Вона є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев