ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

15.01.2018 11:00

Виховна робота у ДНЗ № 52

         Попередження негативних явищ у дитячому середовищі є одним з провідних завдань служби у справах дітей, саме тому профілактичні заходи в навчальних закладах району постійно проводяться спеціалістами служби. Координаційні наради, круглі столи з класними керівниками та вихователями є ефективними методами взаємодії служби з усіма зацікавленими установами.
В зв’язку з цим 14.02.2018 р. завідувачем сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей           Батовською Ю.В. проведено перевірку виховної роботи у ДНЗ № 52. На особливому контролі служби перебуває робота по виявленню дітей, що опинилися у складних життєвих обставин, та вжиття своєчасних заходів їх соціального захисту. В ході перевірки закладу було надано рекомендації щодо вдосконалення роботи з батьками, вирішення проблемних питань з дітьми. Під час круглого столу з вихователями Батовською Ю. В. було  висвітлено актуальні проблеми роботи з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, надано рекомендації щодо їх попередження та подолання. Особливу увагу наголошено на факторах неналежного виконання батьківських обов’язків, що спричинили випадки дитячої смерті у 2017 році, та необхідності профілактичних бесід з батьками щодо попередження дитячого травматизму, розвитку відповідального батьківства. З метою вирішення конфліктних ситуацій на законних підставах у разі виявлення спорів батьків щодо місця проживання, врегулювання зустрічей з дітьми, вихователям було рекомендовано діяти лише в інтересах дитини, направляти батьків до служби за місцем проживання дітей та не надавати підтримки жодній із сторін.  Враховуючи зміни у діючому законодавстві, вихователям були повідомлено, про необхідність інформування служби у разі  виявлення дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій, з метою надання їм відповідного статусу.
Зустріч Батовської Ю.В.  із адміністрацією та педагогічним колективом закладу пройшла у жвавій дискусії, в результаті якої були вироблені нові шляхи взаємодії. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев