ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

12.01.2018 16:00

Районний захід з нагоди 29-ї річниці  виведення військ з Афганістану

          Сьогодні, 12 лютого, в адміністрації Центрального району відбулася урочиста зустріч воїнів-інтернаціоналістів, вдов загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку  та керівництва адміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці  виведення військ з Афганістану.
З привітальним словом перед присутніми  виступили голова адміністрації Центрального району Береза О.Д., народний депутат Верховної Ради України Жолобецький О.О., а також голови громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів області, міста та Центрального району.
В ході зустрічі голова адміністрації Центрального району  нагородив Почесними грамотами за активну участь у ветеранському русі   Центрального району, в патріотичному вихованні молоді та  за любов до Батьківщини 7  учасників бойових дій.
          Під час заходу  було багато спогадів про минулу війну,  та основний акцент було зроблено на наше непросте сьогодення, на війну, що триває на Сході. Бо сьогодні, ми переживаєм не найкращі часи – часи, які надовго залишаться у нашій пам’яті.  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять  загиблих.
Після урочистої частини   відбувся святковий концерт за участю артистів Миколаївської обласної філармонії. 
Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері,  бо такі зустрічі  давно вже стали традиційними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев