ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

08.01.2018 11:00

Виїзна нарада в мікрорайоні Тернівка

          На виконання доручення секретаря Міської ради Казакової Т.В. 07.02.2018 голова адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Береза О.Д. провів виїзну нараду за участю КП «ЕЛУ Автодоріг», депутата міської ради Ласурії  С.А. та мешканців вул. Успенської мкр. Тернівка.
В ході зустрічі було розглянуто шляхи забезпечення проїзної здатності вулиці.  Береза О.Д. зазначив, що для відновлення покриття дороги будуть використовувати асфальтову крихту, зняту при фрезеруванні. Це тимчасовий захід, але він дасть можливість забезпечити проїзд дорогою. За словами голови адміністрації, дорожники можуть взятися за справу, коли встановиться сприятлива для цього погода. За прогнозами чекати доведеться недовго. Планується, що міські служби вирівняють основу дороги, після цього асфальтової крихтою зміцнять її покриття.
Крім того, проектанти повинні провести розрахунки і визначити точну вартість ремонтних робіт та потрібно підготувати запит на виділення додаткового фінансування, необхідного для здійснення ремонту та укладання асфальтобетону. 
На нараді дійшли згоди щодо вжиття тимчасових заходів. Мешканці отримали вичерпні відповіді на всі питання та дуже вдячні голові адміністрації за організацію зустрічі. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев