ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

07.01.2018 16:30

Боротьба з наслідками снігопаду та ожеледицею в розпалі!

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про виконання робіт з ліквідації наслідків снігопаду у районі. Так, 7 лютого організовано роботи з посипання доріг, територій зупинок громадського транспорту, тротуарів протиожеледними матеріалами із залученням спеціальної техніки підрядних організацій.
КП «ЕЛУ автодоріг» тракторами малої механізації виконано роботи з посипання тротуарної частини доріг з двох сторін протиожеледними матеріалами по: пр. Центральний (від вул. 6 Слобідської до вул. Пушкінської); вул. Пушкінська (від пр. Центрального до вул. Адміральської); вул. Чкалова (від вул. 6 Слобідської до вул. Московської); вул. Нікольська (від вул. Садової до вул. Пушкінської); вул. Садова (від вул. Чкалова до вул. Нікольської); вул. Спаська (від вул. Московської до вул. Садової); вул. 68 Десантників (від вул. Садової до вул. 1 Воєнна (непарний бік); вул. 2 Екіпажна (від вул. 1 Воєнної до вул. 3 Воєнної). Посипано протиожеледними матеріалами 94 зупинки громадського транспорту.
Для посипання доріг приватного сектору протиожеледними матеріалами в мікрорайонах: Матвіївка, Тернівка, Ракетне Урочище, Варварівка було залучено спеціалізовану техніку ТОВ «КАРС КЛІНІНГ».
Так, з метою безпеки мешканців та недопущення дорожньо-транспортних пригод, було проведено в мікрорайоні Тернівка посипку доріг до лікарні, шкіл, церкви, дитячого садочку, Харчокомбінату, відділення зв’язку, банківських установ; в мікрорайоні Матвіївка посипку доріг по вулицям: 1 та 2 Піщана, Матвіївська, Верхня, Лісова, М. Чуйкова, Колгоспна, Запорізька (від вул. Матвіївської, 37 до вул. Лісової, 10); в мікрорайоні Варварівка посипку доріг по вулицям: П. Ходченка, Поштова, Зарічна, Бузька, Світанкова та зупинка громадського транспорту по вул. Веселинівська ріг вул. Очаківської.  Такі ж самі заходи були проведені в мікрорайоні Ракетне Урочище.
Координацію дій здійснювали безпосередньо з водіями працівники адміністрації Центрального  району.
Житлово-комунальними підприємствами виконано роботи з посипання сходів, внутрішньоквартальних тротуарів на впорядкованих та закріплених територіях.
Радує те, що на незадовільне зимове утримання доріг та тротуарів, скарг від мешканців району до адміністрації не надходило.
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради нагадує, що згідно з п. 12.2.30 «Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», а саме: несвоєчасне прибирання снігу і льоду із тротуарів, пішохідних доріжок, доріг, місць паркування автомобілів, покрівель, прибудинкових територій, територій підприємств і організацій та прилеглих до них територій; несвоєчасне посипання їх піском, скидання снігу на проїжджу частину вулиць, порушення яких тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». За дані правопорушення, згідно ст. 152 КУпАП, передбачено штраф: на фізичних осіб 340-1360 грн., на посадових осіб 850-1700 грн.
Адміністрація Центрального району звертається до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців приватної забудови та небайдужих городян – при погіршені погодних умов, рясному снігопаду, ожеледиці, у разі необхідності, необхідно  розчищати від снігу та посипати протиожеледною сумішшю прилеглі та впорядковані території для запобігання травматизму серед мешканців.

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради щиро вдячна всім керівникам підрядних організацій, підприємств, установ, приватних підприємств, мешканцям приватної забудови за підтримку та допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев