ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

06.01.2018 14:00

Інформація щодо робіт по розчищенню доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту в Центральному районі

  У зв’язку з виникненням несприятливих погодних умов адміністрацією Центрального району організовано роботи по прибиранню та розчистці від снігу доріг, території зупинок громадського транспорту, тротуарів із залученням спеціальної снігоприбиральної техніки підрядних організацій.
Підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» тракторами малої механізації прибрано від снігу тротуари з двох сторін по: вул.Лягіна, вул.Фалєєвська, вул.Адміральська, вул.В.Морська, вул.Пушкінська, вул.Нікольська, вул.Садова, вул.1 Воєнна, вул.6 Слобідська, пр.Центральний та ін. Також очищено від снігу 94 зупинки громадського транспорту.
Підрядною організацією ТОВ «Миколаївавтодор» трактором малої механізації очищено від снігу тротуари з двох сторін по: пр. Героїв України, вул. Малко – Тирнівська, вул. Арх. Старова.
У мікрорайонах Матвіївка, Варварівка та Ракетне Урочище організовано першочергового розчищення доріг від снігу до об’єктів соціально – культурного призначення спеціалізованою технікою підрядної організації ТОВ «КАРС КЛІНІНГ».
У мкр. Варварівка очищено від снігу вулиці: Суворова, Павла Ходченка, Полярна, Поштова, Зарічна, Ламбертівська, частково Клубна та пров. Березанський.
Також була задіяна тракторна техніка  МУМА УДП «Укртрансамміак» для розчищення доріг приватного сектору мкр. Тернівка та ПАТ «Укртелеком» у мкр. Соляні.
Адміністрацією району надано допомогу по розчищені території двору від снігу міської лікарні по вул.2 Екіпажній.
Працівниками житлово-комунальних підприємств в кількості 144 особи виконуються роботи по прибиранню  снігу з сходів, внутрішньоквартальних тротуарів на впорядкованих та закріплених територіях.
Дякуючи своєчасно вжитим заходам та складеній координації дій адміністрацією Центрального району, в межах наданих повноважень, не допущено серйозних ситуацій у життєдіяльності району, що свідчить про відсутність звернень від громадян до адміністрації Центрального району.
При сильному снігопаду кожен суб’єкт благоустрою повинен прибирати, звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій від снігу. Зауважуємо, що сніг потрібно прибирати негайно, з початком снігопаду та ожеледиці, щоб запобігти утворення накату та травмування населення.
Адміністрація району звертається до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців приватної забудови та небайдужих городян, – при погіршені рясному снігопаду розчищати від снігу прилеглі та впорядковані території.
Адміністрація Центрального району координує, організовує та тримає на постійному контролі роботи щодо ліквідації наслідків несприятливих погодних умов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев