ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

22.01.2018 11:05

100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДСВЯТКУВАЛА  МЕШКАНКА ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ  ГАЛИЧЕНКО НІНА АНДРІЇВНА


Дожити до поважних літ – справа серйозна та благородна. Немає таких ліків, що подовжують життя. Однак є гарний вислів давніх мудреців: «Ми не тому перестаємо любити, що старіємо, а тому старіємо, що перестаємо любити»…
І, дійсно, доки людина любить та дбає про своїх батьків, дітей, онуків, правнуків, друзів, тих, хто її оточує – вона живе. Запорука щасливого життя та довголіття – це спокій та збереження життєствердних сил. Можливо саме любов до ближніх, чуйність та милосердя допомогли Галиченко Ніні Андріївні дожити до таких солідних літ.
Так, 21 січня 2018 року у мікрорайоні Матвіївка свій 100-річний ювілей відзначає Ніна Андріївна Галиченко - учасниця Другої світової війни, вдова загиблого героя  Другої світової війни Галиченка Федора Гавриловича.
У гості до ювілярки, у світлий та радісний для неї день, завітали  з привітаннями  депутат міської ради Мотуз С.В., заступник голови адміністрації Центрального району Чайка Л.Л., заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Самерханова Л.І., заступник директора  територіального центру Центрального району  Колесник Т.В., голова міської  ради  ветеранів Ященко В.М., заступник голови ради ветеранів Центрального району Христофоров О.В., заступник голови ради ветеранів мкр. Матвіївка Білий М.Т.
В щирій та теплій атмосфері гості висловили  слова безмежної шани та вдячності за її нелегкий життєвий шлях, на який прийшлися воєнні роки і побажали здоров’я, родинного затишку, тепла та благополуччя і   вручили квіти, цінні подарунки, Подячні листи  та вітальні листівки від  Облдержадміністрації, Міської ради та від  адміністрації Центрального району.
Ніна Андріївна народилася у мікрорайоні Матвіївка у родині селян. У 1942 році вийшла заміж за Галиченка Федора Гавриловича, який загинув в роки Другої світової війни. Вдруге Ніна Андріївна заміж не виходила. Працювала в рибколгоспі, звідки вийшла на пенсію. На пенсії вирощувала квіти на своїй присадибній ділянці.
Мешкає Ніна Андріївна в родині сина – Анатолія Федоровича та його дружини. Має онука, двох правнуків та одного праправнука. 
Ця надзвичайна жінка одна з тих, хто бачив своїми очима та відчув на собі порох, кров і страх, хто вижив у Великій Вітчизняній Війні, доживши до такого поважного віку. 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев