ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

17.01.2018 13:00

Адміністрація Центрального району  прибирає район від снігу та попереджає про штрафи за недотримання Правил благоустрою

      Січень місяць привітав мешканців нашого міста з першим снігом, але адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради готувалася до цього заздалегідь. На протязі грудня та січня були проведені наради з керівниками комунальних підприємств, установ, організацій та підприємств усіх форм власності. З метою попередження надзвичайної ситуації та травматизму серед мешканців міста адміністрацією району 16 та 17 січня організовано роботи по прибиранню та розчистці від снігу доріг, територій зупинок громадського транспорту, тротуарів із залученням спеціальної техніки підрядних організацій. В перші години погіршення погодних умов КП «ЕЛУ автодоріг» виконано посипання доріг спеціальною піщано-сольовою сумішшю. Житлово-комунальними підприємствами виконуються роботи по прибиранню залишків снігу з асфальту, прибордюрної частини вулиць на впорядкованих та закріплених територіях. Для очистки тротуарів від снігу залучено 4 одиниці спеціалізованої техніки. Кожна одиниця закріплена за певною дільницею.
У мікрорайони Матвіївка, Варварівка та Тернівка направлено спеціалізовану техніку для першочергового розчищення доріг до навчальних закладів, дитячих садків та лікарень.
Також, адміністрація Центрального  району звертається до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців приватної забудови та небайдужих городян – при погіршенні погодних умов, рясному снігопаду, ожеледиці у разі необхідності розчищати від снігу прилеглі та впорядковані території. Для запобігання травматизму серед мешканців необхідно посипати  пішохідні доріжки, тротуари піском або протиожеледною сумішшю.
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради нагадує, що згідно з п. 12.2.30 «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням міської ради від 16.05.2013 №28/10, а саме: несвоєчасне прибирання снігу і льоду із тротуарів, пішохідних доріжок, доріг, місць паркування автомобілів, покрівель, прибудинкових територій, територій підприємств і організацій та прилеглих до них територій; несвоєчасне посипання їх піском, скидання снігу на проїжджу частину вулиць, порушення яких тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». За дані правопорушення, згідно ст. 152 КУпАП, передбачено штраф: на фізичних осіб 340-1360 грн., на посадових осіб 850-1700 грн.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев