>

20.12.2017 15:30

Змагання «Олімпійське лелеченя» серед школярів
Центрального району

20 грудня в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д. Чайки  відбувся фінал ІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед школярів Центрального району. Цей захід вже давно став традиційним і проводиться для сприяння активізації фізкультурно-масової роботи та залучення учнів до систематичних занять фізкультурою та спортом. Змагання проходили в двох групах серед малокомплектних та великокомплектних шкіл. В конкурсі прийняло участь 204 учня з 17 шкіл району. Програма заходу складалась з презентації кожної команди, вікторини на Олімпійську тематику та спортивної естафети. Напружена боротьба тривала близько 4 годин. Діти на достатньо високому рівні демонстрували всі свої спортивні та творчі здібності. Компетентному журі було дуже важко визначити переможця та призерів заходу. Але після підрахунку набраних командами балів переможцем району  в І групі стала ЗЗСО № 61, друге місце у ЗЗСО  № 32 і третє – ЗЗСО № 16. В ІІ групі шкіл переможців виявилось двоє – ЗЗСО № 12 та ЗЗСО № 60, друге місце виборов ЗЗСО № 3, а Миколаївській муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки зайняв третє місце. Всі переможці та призери заходу були нагороджені грамотами  та медалями.

GISMETEO: Погода по г.Николаев