ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

19.12.2017 16:30

Члени спостережної комісії адміністрації Центрального району привітали з Днем Святого Миколая  неповнолітніх, які утримуються  в ДУ «Миколаївський слідчій ізолятор»

19 грудня 2017 року, в день  свята Святого Миколая, члени спостережної комісії при адміністрації Центрального району відвідали ДУ «Миколаївський слідчій ізолятор», де утримаються під вартою 5 неповнолітніх правопорушників. Зі словами привітання та побажання скорішого становлення на шлях виправлення до них звернулися заступник голови спостережної комісії  Красіліч В.І. та член правління Всеукраїнської благодійної організації «Ініціатива заради життя» Чуприна О.В. 
Усі неповнолітні зараховані та продовжують навчання у вечірній школі №1, мають можливість навчатися навикам  роботи на комп’ютері, користуватися спортивною кімнатою та бібліотекою. В цілому адміністрація СІЗО створила належні умови для їх утримання. В ході спілкування скарг та прохань до членів спостережної комісії не надходило.  На завершення зустрічі кожен з неповнолітніх, які утримуються у СІЗО, отримав від Святого Миколая солодкі подарунки. Святий Миколай не залишив без подарунків і маленького Дениску,  який разом з засудженою матусею знаходиться у слідчому ізоляторі. Йому він передав іграшки та солодощі.   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев