ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

15.12.2017 12:00

Адміністрацію Центрального району визнано кращим роботодавцем року в номінації «Організація тимчасової зайнятості населення»  

14 грудня 2017 року в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі в рамках обласного  Форуму роботодавців  «Грані співпраці в контексті новітніх змін», ініційованого Миколаївською обласною службою зайнятості відбулося нагородження кращих роботодавців року. Адміністрацію Центрального району визнано кращим роботодавцем року в номінації «Організація тимчасової зайнятості населення».
Для довідки:
Адміністрація Центрального району  плідно співпрацює  з Центральним районним центром зайнятості  по  організації оплачуваних громадських  робіт по впорядкуванню території Центрального району. 
На виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 23.12.2016 №1219 «Про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності м. Миколаєва на 2017 рік» у  2017 році адміністрацією було залучено до оплачуваних громадських робіт 220 безробітних.  
З їх допомогою виконано значні обсяги робіт  по благоустрою  та  озелененню території району   - підмітанню територій,   очищенню проїжджої частини вулиць від піску, ліквідації стихійних сміттєзвалищ,  покосу  трави і таке ін.
Адміністрація Центрального району  висловлює щиру вдячність Миколаївському обласному та Центральному районному центрам зайнятості за цю відзнаку!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев