ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

04.12.2017 14:00

Ні – будь-яким виявам насильства!


Тема насилля завжди є актуальною в наш час, адже жорстоке поводження з дітьми допускають не тільки їх батьки, але і самі діти до своїх однолітків. Внаслідок низького матеріального стану багатьох сімей,  знизився і виховний потенціал батьків, які не приділяють  належної уваги вихованню дітей в дусі поваги до особистості інших людей, не підтримують зв'язок з педагогами шкіл та дитячих садків, не прислухаються до їх порад, а вирішують проблемні ситуації з дітьми під впливом стресу на власний розсуд, не розмірковуючи над методами. Через власні уявлення життя і нехтування загальновизнаними нормами, батьки все частіше прирікають своїх дітей на життя у злиднях, власноруч роблять їх заручниками конфліктів та судових спорів, а потім, віддзеркалюючи дорослих, діти обирають бійку, психологічний тиск, вимагання матеріальних благ як метод відстоювання своїх інтересів у взаєминах з однолітками. На жаль, батьки зазвичай усвідомлюють наслідки своїх дій чи бездіяльності лише коли це відображується у їх дітях або взагалі виявляється агресією проти них самих. Саме тому головним завданням  служб  у справах дітей та усіх зацікавлених установ  є попередження насилля як в сім’ях, так і між дітьми. В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», яка триває з 25.11.2017 р. по 10.12.2017 р. службою заплановано 5 профілактичних заходів з учнями навчальних закладів району.

Працівники служби у  справах дітей адміністрації Центрального району перевіряють невідкладно будь-яку інформацію, що стосується жорстокого поводження з дітьми та у разі підтвердження факту дитина, що зазнала насилля в сім'ї чи від інших осіб, ставиться на облік служби. Згідно чинного законодавства вияви насилля до дітей розподіляються на чотири різновиди, а саме  фізичне, психологічне, сексуальне та економічне  насилля. Протягом 2017 року отримано 20 звернень щодо вчинення насилля до дітей. Факти жорстокого поводження були підтверджені у  11 випадках,  на облік служби були поставлені 8 дітей, що зазнали фізичного насилля, 3 дітей – зазнали психологічного насилля, 2 дітей, окрім психологічного, зазнали  економічного насилля.
Служба у справах дітей адміністрації Центрального району просить не залишатися байдужими, у разі виявлення фактів жорстокого поводження щодо дітей звертатися за телефоном 375674, 375669, 375698. Крім того, з 25.11.2017 р. діє загальноєвропейський, безкоштовний для мобільних телефонів номер Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 116123.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев