ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

20.11.2017 14:00

Права дітей стосуються кожного

    20 листопада у всьому світі відзначається День дитини.
Саме в цей день резолюцією 44/25 Генеральної асамблеї ООН від                        20 листопада 1989 рок була прийнята Конвенція ООН про права дитини, що є основним міжнародним документом із захисту прав дітей.   Конвенція ООН про права дитини має вищу юридичну силу порівняно з іншими міжнародними та національними правовими актами. Держави – учасниці Конвенції зобов’язані запровадити Конвенцію на своїй території, привівши національне законодавство відповідно до положень даного документу.
27 лютого 1991 року Верховна Рада України ратифікувала цю Конвенцію постановою №789XII, яка набула чинності для України 27 вересня 1991 року Ратифікувавши Конвенцію, уряд України взяв на себе зобов’язання забезпечити дітям зростання у безпечних та сприятливих умовах, маючи доступ до високоякісної освіти та охорони здоров’я, а також високий рівень життя. Права дітей закріплюється Конституцією України, Сімейним Кодексом України, Законом України «Про охорону дитинства» та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють суспільні відносини в цій сфері. На підставі положень Конституції України і Конвенції ООН про права дитини 26 квітня 2001 р. в Україні був прийнятий Закон «Про охорону дитинства», який визначає охорону дитинства стратегічним загальнонаціональним пріоритетом і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у цій сфері.  А служби у справах дітей  стали тими органами, які координують діяльність усіх установ та організацій незалежно від форм власності, у напрямку захисту прав та законних інтересів дітей.
Права дітей стосуються кожного, адже чужих дітей не буває.                              До  Дня дитини службою у справах дітей адміністрації Центрального району проведено благодійну акцію допомоги малозабезпеченим сім'ям, зібрані одяг та іграшки від громадян та навчальних закладів району були надані дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Служба у справах дітей адміністрацї Центрального району оперативно реагує на будь-яку інформацію щодо необхідності соціального захисту дітей та закликає громадян не бути байдужими у разі виявлення порушення прав дітей, інформувати про виявлені випадки за адресою: вул. Інженерна, 1,                             тел. 37-56-74, 37-56-69, 37-56-98.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев