ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

08.11.2017 10:50

 Ювілей 50-річчя ДНЗ №87 «Вишенька»

30 жовтня в дитячому садочку «Вишенька» відбулася урочиста подія – святкування 50-річчя з дня заснування.
Гостей у цей святковий день зустрічали з особливою радістю. Адже усіх їх познайомив та з’єднав в одну велику родину дитячий садок №87. Тому, святковий захід, присвячений 50-річчю садочка, вийшов особливо добрим і теплим. В залі зібралися не просто колеги, не просто співробітники, а старі добрі друзі. Вітала їх теперішній завідувач Людмила Іванівна Крот:
«Переконана, що разом ми здійснимо найсміливіші задуми і плани, адже в садочку працює творчий колектив, відданий великій справі виховання.
Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, щастя, нових творчих звершень, які прославлять наш садочок в місті та в Україні».
Після цього гості мали змогу подивитись фільм та помандрувати  сторінками 50-річної історії садочка. Особливо теплими словами та грамотами були нагороджені ветерани-працівники закладу, які багато років свого життя віддали роботі у «Вишенці».
Свято відвідали почесні гості, народний депутат України Олександр Олександрович Жолобецький, депутат міської ради  Олена Василівна Кісельова та голова адміністрації Центрального району Олександр Дмитрович Береза, які від усього серця привітали педагогічний колектив, батьків та дітей, побажали щастя та радості. Вони пообіцяли разом усіляко допомагати та підтримувати заклад, а з нагоди ювілею зробили щедрі подарунки.
Також, на ювілей завітали головні спеціалісти дошкільної освіти управління освіти Іванова Надія Миколаївна та Кузнєцова Валентина Петрівна, голова  Миколаївської міської організації профспілки Світлана Володимирівна Мовчан, які привітали колектив дитячого садочку грамотою за багаторічну плідну працю. Також, представники управління освіти подарували такий необхідний подарунок – бойлер, за що колектив та батьки дуже вдячні. Управління освіти відмітило грамотами роботу працівників «Вишеньки», які вже понад 25 років віддаються справі навчання та виховання.
До привітань залучилися і представники батьківського комітету, відмітивши злагоджену та віддану роботу педагогів та усього колективу закладу.
Гостей розважала насичена та яскрава концертна програма, у якій взяли участь як педагоги, так і вихованці. Так, дуже зворушливим був танець діточок з серцями, які уособлювали великі та щирі серця педагогів. Феєричний та динамічний флешмоб за участю вихованців та педагогів зірвав бурні аплодисменти, а пісня «Перлина Україна» не залишила байдужим жодного глядача: всі присутні підспівували стоячи.
Наприкінці заходу, за традицією, запалили святкові свічки на ювілейному торті.
Отже, свято пройшло на одному подиху. Адже до ювілею колектив почав підготовку задовго до самого святкування. Було сказано багато теплих слів та привітань, згадано досягнення минулі та теперішні.
Сподіваємось, що дошкільний навчальний заклад №87 «Вишенька» ще багато-багато років буде зустрічати маленьких вихованців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев