ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

03.11.2017 16:30

Рейд з питання законності розміщення рекламних конструкцій по вул. Соборній

          За ініціативою Андрія Лохматова – журналіста Інтернет видання «Преступності.НЕТ» сумісно з журналістами інших Інтернет видань
м. Миколаєва, представниками адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради та представниками департаменту з внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради 02.11.2017 організовано та проведено рейд з питання законності розміщення рекламних конструкцій (штендерів) по вул. Соборній.
Згідно рішення виконкому Миколаївської міської ради від 12 червня 2015 № 496 «Про затвердження містобудівних вимог по розміщенню рекламних засобів у м. Миколаєві» п. 4.10.2. Виносні щитові конструкції (штендери) не потребують отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у разі: якщо вони мають габарити не більше 0.9 х 0.7 м. та виносяться тільки під час роботи суб’єкта господарювання, розміщуються безпосередньо біля входу, у межах відведеної земельної ділянки. Тимчасові виносні рекламні засоби не повинні розміщуватись у пішохідній та зеленій зонах.
У ході проведення рейду були виявлені порушення розташування рекламних конструкції починаючи від перехрестя вулиць Спаської та Соборної та закінчуючи перехрестям вулиць Адм. Макарова та Соборної.
Більшість реалізаторів та підприємців після розмови з ними без сперечань прибирали свої штендери. На підприємців, які ігнорували вимоги представників адміністрації міста та району, керуючись ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно п.п. 12.2.21, «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10, було складено адміністративні протоколи.

 

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев