ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

02.11.2017 15:30

Нарада «Чистий четвер»

2 листопада 2017 року у приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась нарада «Чистий четвер» під керівництвом першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. за участю начальника управління комунального господарства та благоустрою                  Пилипенка О.О., начальника відділу санітарної інспекції Білика К.В., керівників  житлово – комунальних підприємств, представників організацій та управлінь з розгляду нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства. На порядку денному були розглянуті такі питання:
- Організація та виконання робіт по санітарній очистці впорядкованих територій житлово-комунальних підприємств від випадкового сміття, опалого листя;
- Безпритульні тварини;
- Питання глибинної очистки та відкачки дворових туалетів;
- Про стан ситуації по ліквідації наслідків природних стихійних явищ.
Нагадуємо, що з метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій потрібно слідкувати за санітарним станом територій, своєчасно прибирати сміття, не допускати складування будівельного сміття, гілок, листя на центральних вулицях та дотримуватись Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в                            м. Миколаєві.
За результатами наради прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев