ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

26.09.2017 14:00

                 Виїзний прийом у мкр. Матвіївка

         26 вересня у мкр. Матвіївка  міський голова Сєнкевич О.Ф. та голова адміністрації Центрального району Береза О.Д. провели виїзний прийом  і зустріч з первинною ветеранською організацією мікрорайону, яку очолює Куц І.І. - учасник бойових дій  Великої Вітчизняної війни. Також на зустрічі були присутні  депутат Миколаївської міської ради Мотуз С.В., директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. та заступник директора МТЦ  Центрального району Колесник Т.В. В ході зустрічі ветерани розповіли про  проблеми, які існують в мікрорайоні та запропонували шляхи їх вирішення. Зокрема проблемне питання щодо невідповідності розкладу перевезень маршрутних таксі, особливо в «години пік».  Також     питання    відновлення роботи маршруту № 48, покращення санітарного стану території мікрорайону  і Матвіївського кладовища та ряд  інших питань.
По кожному проблемному питанню ветерани отримали роз’яснення та за підсумками зустрічі міський голова надав  доручення відповідним службам щодо вирішення порушених питань. 
Після     спілкування      з   ветеранами   міський  голова  Сєнкевич О.Ф. спільно з  головою адміністрації   Березою О.Д. та   депутатом   міської  ради  Мотузом  С.В.   перевірили хід виконання ремонту дороги по вул. Верхній.  Вони поспілкувались з жителями мкр. Матвіївка та вислухали їхні побажання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев