ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

15.09.2017 17:10

Свято з нагоди відзначення  Дня заснування
мікрорайону Варварівка


15 вересня до Дня заснування мкр. Варварівка на ФОК «Колос» відбулось грандіозне свято «Варварівка – гостинна брама міста Миколая». 
На святкування  до  варварівців завітав міський голова Сєнкевич О.Ф., який виступив перед присутніми з привітаннями та поздоровленнями.
На святі також  були присутні народний депутат України Жолобецький О.О., голова адміністрації Центрального району Береза О.Д., депутати Миколаївської міської ради Бернацький О.В., Горбуров К.Є., Жайворонок  С.В.,  заступник голови адміністрації Власенко В.І. та інші почесні  гості.
Святкування  Дня  Варварівки для жителів цього півострівного куточка нашого міста стало вже традиційним. Але цього року на оновленому стадіоні - було встановлено нові пластикові різнокольорові стільці та відремонтовано будівлі.  
Свято розпочали заслужені тренери кінно - спортивної школи, які продемонстрували чудовий виступ на своїх улюбленцях, чим дуже вразили публіку. Також перед більш ніж 3 тисячами глядачів, виступали учні дитячої спортивно-юнацької школи №3, які показали свої спортивні досягнення у гімнастиці.  
Школи представили себе як членів варварівської громади в сучасному стилі: це і флешмоб «Наша молодь позитив несе, Україна для неї – понад усе!», і спортивні номери, і елементи з життя шкільної козацької республіки.  
Яскраві номери танцювального гурту «Веселка», пісні, слова привітання йшли від серця дітей щиро, з натхненням.
Після яскравого виступу двох шкіл головою адміністрації Центрального району Березою О.Д. були вручені грамоти та подарунки за зразкове утримання подвір’я та прибудинкової території. Також  з привітаннями виступили  депутати  Миколаївської міської ради.
На святі вражала масовість – прийшли учні, вчителі, батьки та  велика кількість жителів мікрорайону.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев