ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

14.09.2017 14:35

День міста в Матвіївці

14 вересня  у Матвіївському будинку культури мешканці мікрорайону Матвіївки провели святкування 228-річниці заснування міста Миколаєва. Для матвіївців  це особливе свято, тому що воно  об’єднує жителів,  які не байдужі до свого мікрорайону. Матвіївка славиться добрими і працелюбними людьми, які своїми талантами щиро створюють матеріальні і духовні цінності. Вони прикладають великих зусиль для процвітання мікрорайону та намагаються щоб життя кожної родини було наповнене впевненістю у завтрашньому дні. Проявляють щиру гостинність та бажання зробити мікрорайон  однією з кращих частин міста Миколаєва.  
Творчий колектив Матвіївського будинку культури під керівництвом директора Доценко Н.С. до Дня міста для мешканців мікрорайону підготував концертну програму з піснями ретро – хітів від 60-х до 90-х.  Заспівали   улюблених українських пісень   та показали гарні номери.
Зі святом жителів Матвіївки привітали завідувач сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка Довженко Ю.В. та голова ради ветеранів мікрорайону Куц І.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев