ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

14.09.2017 12:04

Екскурсія «В царстві книг»

В мікрорайоні Тернівка бібліотека-філіал №16 познайомила  дітей з «царством книг». В бібліотеці-філіал №16 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва пройшов цикл екскурсій для дошкільнят і школярів. На порозі бібліотеки гостей зустрічали не звичайні бібліотекарі, а чарівні герої  улюблених казок: бабуся казка, Царівна-жаба та Василіса Прекрасна.
Діти познайомилися з правилами поведінки з бібліотечними книжками і здійснили подорож в чарівний світ казок. Екскурсія проходила в  формі інтерактивної гри. Юним користувачам були запропоновані три арт-об’єкти:  сходи «Книжковий світ для дітей», казковий будинок «Книгоград» та стіл для сімейного читання «З книгою дружити – любо в світі жити». Після презентацій кожен учасник голосував за улюблену книгу.   
Цікаві форми роботи, мультимедійні технології створили атмосферу справжнього літературного свята. Всі заходи, що проводилися протягом тижня мали на меті: популяризувати  роль книги як першоджерела знань, довести переваги друкованих видань над електронними, пробудити  у школярів бажання читати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев