ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

14.06.2017 12:00

Зустріч народного депутата України Жолобецького О.О. з керівниками ОСББ

       13 червня 2017 року у приміщенні Миколаївського міського будинку вчителя відбулась зустріч народного депутата України Жолобецького О.О. та голови адміністрації Центрального району Берези О.Д з керівниками ОСББ з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства. Також у нараді прийняли участь: перший заступник Косьянов О.В., начальник управління екології департаменту житлово-комунального господарства Корчагов В.Г. та начальник відділу з впровадження нових форм управління житловим господарством Цацук О.І., начальник управління соціальних виплат і компенсацій  департаменту праці та соціального захисту населення Кульбацька Н.О. Під час наради обговорювали поточні проблеми керівників ОСББ, заслухали питання щодо вивезення сміття, спилу аварійних дерев, необхідності ремонту будинків та інші. Косьянов О.В. доповів про права та обов’язки керівництва ОСББ, довів до відома про необхідність дотримуватись Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.  Кульбацька Н.О. доповіла про особливості оформлення субсидій для ОСББ та відшкодування витрат.
Також було проведено презентацію еко-проекту “ Миколаїв квітучий 2017”. Який проводиться адміністрацією Центрального району за ініціативи та підтримки народного депутата України Жолобецького Олександра Олександровича
Нагадуємо що з метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району в межах еко- проекту “ Миколаїв квітучий 2017” оголошує проведення конкурсів “ Квіти біля дому ”, “ Квіти на балконі ”, “ Підприємство-сад ”, “ Квіти біля школи ”, “ Мій квітучий дитячий садок ”. Запрошуємо прийняти участь!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев