ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

08.06.2017 17:10

Службою у справах дітей проведено роботу з сім’ями, діти з яких перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

07.06.2017 р. на виконання ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», п. 5 ст. 4, п. 9 ст. 5 Типового положення про службу у справах дітей районної, районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 р. № 1068, з метою перевірки умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у комунальному закладі «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради, відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
В ході рейду комісійно були обстежені умови проживання матері, дитина якої була відібрана за рішенням органу опіки та піклування виконкому Миколаївської міської ради у зв’язку з існуванням загрози її життю та здоров’ю. Приміщення, де проживала сім'я, раніше постраждало внаслідок пожежі і потребувало ремонту, всередині були обгорілі стіни, брудна підлога, зіпсована електропроводка. Санвузол був відсутній, газопостачання припинене. Попри це, мати не вживала заходів для покращення житлових умов, не намагалася зробити ремонт, не зверталася до спеціалізованих організацій з метою приведення комунікацій у належний стан, а, навпаки, зловживала алкогольними напоями та вела антиморальний спосіб життя.
Після відібрання дитини та влаштування її до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей мати змінила місце проживання. Тепер жінка запевняє, що усвідомила згубний вплив своєї поведінки на життя родини, і, насамперед, дитини. Вона шукає нову роботу, знайшла супутника життя, у якого мешкає і який допомагає їй ремонтувати старе житло.
Службою у справах дітей взята до уваги інформація, отримана від матері дітей, та обстежено житлово-побутові умови. На даний момент справа щодо відібрання дитини у матері без позбавлення її батьківських прав за позовом органу опіки та піклування розглядається в Центральному районному суді м. Миколаєва. Матері повідомлено про її обов’язок надати суду всі пояснення та докази на підтвердження своїх намірів повернути дитину додому та здатності створити сприятливі житлові та моральні умови для її проживання та виховання в сім’ї.
Слід зазначити, що влаштування дитини до Центру не припиняє роботу служби у справах дітей з батьками. Працівники служби завжди готові до співпраці з метою налагодження стосунків між батьками та дітьми, допомоги у взаємодії з іншими установами в інтересах дитини, надання консультацій щодо подальших дій, необхідних для повернення дитини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев