ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

06.06.2017 15:30

В адміністрації Центрального району відбулось засідання оргкомітету
в межах еко – проекту «Миколаїв квітучий 2017»

Згідно розпорядження голови адміністрації Центрального району Берези Олександра Дмитровича та за ініціативою народного депутата України Жолобецького О.О. 02.06.2017 в адміністрації Центрального району відбулось засідання організаційного комітету нового еко-проекту  «Миколаїв квітучий 2017». Що має на меті, покращення благоустрою та санітарного стану прибудинкових територій  Центрального району міста.
До складу оргкомітету, окрім Берези О.Д. та Жолобецького О.О., увійшли: перший заступник голови адміністрації Центрального району Косьянов О.В.,заступник голови адміністрації Центрального району Власенко В.І., президент благодійного «Фонду розвитку Центрального району» Овдієнко І.М., заступник начальника управління екології департаменту ЖКГ ММР Скибицька Н.А., директор міського методичного центру клубної роботи при управлінні з питань культури та охорони культурної спадщини ММР Лапко Ірина та інші. Під час засідання члени комітету обговорювали питання умов проведення конкурсів «Квіти біля дому», «Квіти на балконі», «Підприємство-сад», «Квіти біля школи», «Мій квітучий дитячий садок», які відбудуться в рамках              еко – проекту, розміри грошових винагород, шляхи оповіщення жителів району про проведення заходу та інші організаційні питання.
Любі мешканці Центрального району, запрошуємо Вас до участі у конкурсах. Відкрийте свій талан усьому місту, продемонструйте голосно, свою любов та майстерність до садівництва. Не залишайтесь байдужими, в ваших руках краса міста. Ми гідно оцінимо ваші зусилля, а вулиці та будинки, школи та дитячі садочки отримають нове, квітуче, різнобарвне обличчя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев