ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

02.06.2017 17:10

До уваги мешканців Центрального району!

З метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району в межах еко- проекту “ Миколаїв квітучий 2017” оголошує проведення конкурсів “ Квіти біля дому ”, “ Квіти на балконі ”, “ Підприємство-сад ”, “ Квіти біля школи ”, “ Мій квітучий дитячий садок ”. До участі в конкурсах у складі колективу авторів або у якості індивідуального автора запрошуються приватні особи без вікових обмежень, колективи загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів, дошкільних навчальних закладів, а також відомства, установи, організації, підприємства усіх форм власності в Центральному районі м. Миколаєва. Кількість робіт, поданих одним автором або колективом авторів на розгляд конкурсної комісії, необмежена.
Всі переможці будуть нагороджені подарунками та пам’ятними дипломами.
Реєстрація на участь у конкурсах проводиться з 1 червня по 30 серпня 2017 року, включно, за телефоном: 37-56-84 з 8.30 до 17.00
Оголошення підсумків конкурсу буде розміщено в газеті « Вечірній Миколаїв», на сайті адміністрації Центрального району та на сторінці у Facebook з 1 по 5 жовтня 2017 року.
Нагородження переможців відбудеться 06.10.2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев