ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

02.06.2017 16:20

Службою у справах дітей перевірено сім’ї, діти з яких перебувають у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та лікарні

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району, реалізуючи функції щодо соціального захисту дітей, продовжує здійснювати контроль за сім’ями, діти з яких були вміщені до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, та залишені в закладі охорони здоров'я. Протягом 31.05.2017 р. та 01.06.2017 р. відбулися сумісні рейди служби у справах дітей адміністрації Центрального району та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в мкр. Варварівка та в центральній частині міста.
31 травня комісійною групою було обстежено умови проживання сімей з дітьми, що проживають в мікрорайоні Варварівка, які перебувають на обліку служби у справах дітей адміністрації Центрального району як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. В одній з сімей дитину вже було вилучено працівниками служби та поміщено до центру соціально-психологічної реабілітації у зв’язку зі зловживанням  матір’ю алкогольними напоями, незадовільними умовами проживання, відсутністю електропостачання та брудом у помешканні. У Центральному районному суді розглядається справа за позовом органу опіки та піклування до матері про позбавлення батьківських прав. На кожному судовому засіданні мати запевняла, що вдома наведений порядок, вона має бажання забрати сина додому і підготувала житло до його повернення. В результаті виходу виявлено, що умови проживання абсолютно не змінилися. Електропостачання не відновлено, у помешканні брудно, запліснявілі та помальовані стіни, відсутні продукти харчування, поламана сантехніка. Дані обставини зафіксовані спеціалістами служби в акті, який буде наданий до суду.
01.06.2017 р. представниками служби у справах дітей та ММЦСССДМ було здійснено візит у сім’ю, де мати залишила дитину в дитячій лікарні і не приходила до неї протягом декількох днів, про що органами Національної поліції та адміністрацією закладу охорони здоров'я було складено відповідний акт. Через деякий час мати з’явилася і виявила бажання забрати дитину додому. Працівниками служби та поліції було з’ясовано, що за період відсутності у лікарні мати вживала спиртні напої зі своїм співмешканцем. Наразі мати жалкує за часом, згаяним у алкогольному сп’янінні, і запевняє, що буде приділяти дитині максимум уваги та турботи. Проте, у зв’язку з виявленими фактами схильності матері до алкоголізму, питання є спірним і потребує детального розгляду на засіданні комісії з питань захисту прав дитини.
Кожен випадок, з яким звертаються громадяни, установи, організації до служби у справах дітей – особливий. І кожного разу працівники служби намагаються різнобічно та ретельно з’ясувати обставини життя родини, допомогти батькам знайти шляхи виходу зі складних ситуацій, відшукати можливості для створення сприятливих та комфортних умов для проживання та розвитку дитини. Робота служби, спрямована на захист інтересів дітей, триває.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев