ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

02.06.2017 15:00

Виявлення карантинних організмів

Працівниками управління комунального господарства та благоустрою  адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради разом з представниками від головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області згідно графіку, щочетверга, розпочалися рейди по виявленню осередків амброзії на територіях житлово-комунальних підприємств,  приватної забудови та на територіях, які закріплені та обслуговуються  організаціями, приватними підприємцями, школами та дошкільними закладами.
1 червня поточного року проведено чергове рейдове обстеження санітарного стану території приватного сектору по вулиці 2 Екіпажна у мкр. Ракетне Урочище.
За результатами обстеження було виявлено порушення вимог чинного законодавства, а саме на прилеглій території до Миколаївської обласної психіатричної лікарні № 1 виявлено амброзію. Представником від головного управління Держпродспоживслужби надано розпорядження « Про проведення знищення карантинних рослин» завгоспу лікарні, з вимогою терміново видалити карантинні рослини та   адміністрацією Центрального району складено протокол за ст. 152 КУпАП (несвоєчасне видалення карантинних рослин) для притягнення його до адміністративної відповідальності.
Працівниками управління комунального господарства з мешканцями приватного сектору проводилась роз’яснювальна бесіда щодо необхідності своєчасного видалення рослин-алергенів. Хочеться наголосити, що необхідно подібні рослини видаляти з коренем.
Вказані обстеження проводяться регулярно та мають на меті перевірку санітарного стану, задовільного утримання прилеглих територій, видалення трави та алергенних рослин.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев