ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

31.05.2017 11:40

Ліквідація наркотичних написів

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до керівників підприємств, які обслуговують житловий фонд, установ, організацій, незалежно від відомчої належності, об’єктів соціально-культурного призначення, підприємницької діяльності, навчальних закладів та громадян, що мають будинки на правах приватної власності, з проханням  у разі виявлення на фасадах будівель та парканах написів з рекламою (розповсюдження психотропних речовин) Інтернет сайтів, терміново ліквідовувати-зафарбовувати написи та в подальшому стежити за фасадами і не допускати написів.
Одночасно повідомляємо, що за порушення вимог «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» затверджені рішенням Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 зі змінами та доповненнями від 16.05.2013
№ 28/10, а саме: незадовільний зовнішній вигляд фасадів, постійних та тимчасових огорож, парканів – складаються протоколи про адміністративні правопорушення, передбаченні чинним законодавством, накладення і стягнення штрафів з фізичної особи у сумі 340-1360 грн. та юридичної особи у сумі 850-1700 грн.
Враховуючи вищезазначене адміністрацією Центрального району було організовано роботи з  ліквідації рекламних написів  наркотичного характеру на зупинці громадського транспорту «Млинна» по проспекту Героїв України.

Дякуємо за порозуміння.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев