ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

30.05.2017 16:15

Контроль санітарного стану вулиць Центрального району

29 та 30 травня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  проведено чергові рейдові обстеження санітарного стану прилеглих територій  установ, підприємств, організацій.
З метою дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» (зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 № 28/10), здійснені обстеження вулиць: Пушкінська,                                3 Слобідська та пр. Центральний.
За результатами обстеження було виявлено порушення вимог чинного законодавства, а саме ст. 152 «Правил благоустрою» п.12.2.29 незадовільне та несвоєчасне прибирання прилеглої території (паркувальний карман) до продуктового магазину по пр. Центральному ріг вул. Пушкінська, п. 12.2.42 несвоєчасне видалення карантинних рослин на прилеглих територіях до підприємства та магазину, п. 12.2.8 відсутність у суб’єктів благоустрою договору на вивіз ТПВ та п. 12.2.21 самовільне встановлення огорожі, на керівників  зазначених установ складено 6 протоколів для притягнення їх до адміністративної відповідальності.
Вказані обстеження проводяться працівниками управління регулярно та мають на меті перевірку санітарного стану, задовільного утримання прилеглих територій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев