ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

26.05.2017 16:15

У Центральному районі відбулося навчання з відпрацювання практичних дій по евакуації населення

26.05.2017 на території комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Миколаїв» і прилеглої до нього зони (мкр. Матвіївка, с. Баловне, лісовий масив між населеними пунктами) було організовано і проведено відпрацювання практичних дій по евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок виникнення надзвичайної ситуації соціального характеру (актів тероризму). Заходи організовано та проведено в рамках  тактико-спеціального навчання, яке проводилось з метою відпрацювання заходів, спрямованих на убезпечення населення мкр. Матвіївка від можливих терористичних посягань, збереження здоров'я учасників навчально-виховного процесу в ДНЗ № 99, № 112.
Практичне навчання проведено за участю підрозділів Управління Служби Безпеки України в Миколаївській області, Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та Збройних Сил України.
Основними завданнями, що стояли перед комісією з питань евакуації Центрального району та адміністраціями навчальних закладів, були відпрацювання спільних дії, перевірка зв’язку та оповіщення під час проведення евакуації, а також, практичне відпрацювання заходів з евакуації населення. Окрема увага приділялася правильності побудови алгоритму дій комісії та адміністрацій навчальних закладів.
Додатково були відпрацьовані заходи з поставки транспорту, забезпечення охорони об’єктів та надання невідкладної медичної допомоги імовірним потерпілим.
Загалом, до участі у навчаннях були залучені 64 особи та 9 одиниць техніки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев