ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

25.05.2017 14:55

Рейдове обстеження вулиць району

Працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проводяться рейди по виявленню карантинних рослин, санітарного стану територій житлово-комунальних підприємств,  приватної забудови та на територіях, які закріплені та обслуговуються  організаціями, приватними підприємцями, школами та дошкільними закладами.
24 травня поточного року проведено чергове рейдове обстеження санітарного стану території підприємств, організацій по  вулицям: Чкалова, Набережна, Потьомкінська та пр. Центральний.
За результатами обстеження було виявлено порушення вимог Правил благоустрою, а саме на прилеглих територіях до будівель виявлено несвоєчасне видалення карантинних рослин, складування будівельних відходів та незадовільне утримання фасаду будинку (надписи наркотичних сайтів). На відповідальних осіб працівниками адміністрації Центрального району складено 5 протоколів за ст. 152 КУпАП для притягнення їх до адміністративної відповідальності.
Працівниками управління комунального господарства з мешканцями приватної забудови, керівниками підприємств, організацій проводиться роз’яснювальна бесіда щодо своєчасного видалення трави, санітарного стану території.
Вказані обстеження проводяться регулярно та мають на меті перевірку санітарного стану, своєчасного  видалення трави та задовільного утримання прилеглих територій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев