ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

26.05.2017 13:25

Свято  Останнього дзвоника у мкр. Матвіївка

26 травня на шкільному подвір’ї ЗОШ № 24 мкр. Матвіївка пролунав останній дзвоник. Цього дня усі – дорослі і діти стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання для всіх учнів, а особливо для випускників. Директор школи Жеребцова Тамара Володимирівна привітала учнів із закінченням навчального року, побажала учням цікаво провести літні канікули. Заступник директора з навчальної роботи Мінькович  Юлія Олегівна разом з представником  «Нібулону» вручили похвальні грамоти та грошові винагороди вчителям за плідну працю, учням, які закінчили навчання на відмінно, та приймали активну участь в житті школи. 
На останньому дзвонику також були присутні гості, а саме голова адміністрації Центрального району  Береза О.Д., депутат міської ради Мотуз С.В. та інші. У своїй привітальній промові голова адміністрації Центрального району побажав випускникам, які закінчили школу, успіхів при вступі до вищих навчальних закладів, а всім учням веселих канікул.
Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев