ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

25.05.2017 14:25

День слов’янської писемності та культури в мкр. Тернівка

        Всі слов’янські народи 24 травня відзначають День слов’янської культури та писемності.
В цей день, вже за традицією, в мікрорайоні Тернівка  святкували день пам’яті слов’янських вчителів, рівноапостольних Кирила і Мефодія. Комусь ці імена нічого не говорять.  Але більшість пам’ятає, що саме вони пов’язані зі слов’янською писемністю. Саме святі брати дали нам писемність і цим не тільки приєднали нас до мирової   культури, але  й заклали міцний фундамент нашої національної культури.
З часу утворення слов’янської азбуки з 862 року  відбулися значні зміни в слов’янських мовах, але на сьогоднішній день це є один з самих сильних алфавітів мирового письма. Неможливо не відмітити всі прекрасні риси нашого національного характеру культури – СЛОВА СЛОВ’ЯНСЬКОГО.
В мікрорайоні Тернівка дуже цінують та бережуть цей цінний дар та передають його своїм дітям та внукам.
На центральній площі мікрорайону відбувся  святковий концерт. Концертну програму організував Болгарський культурно-просвітницький  центр «Търновка».
Зі святом мешканців привітали перший заступник Миколаївського міського голови – Дадівєрін Андрій Дем’янович,  голова адміністрації Центрального району - Береза Олександр Дмитрович, депутат обласної ради– Іванова Надія Валеріївна, депутат  Миколаївської міської ради – Ласурія Світлана Анатоліївна, голова правління національних меншин – Каймаразова Лоліта Мурадівна та представники національних діаспор Миколаївщини. Після привітань розпочався святковий концерт, в якому прийняли участь художні  колективи будинку культури, вихованці школи мистецтв №1,  ЗОШ № 16, філії бібліотеки  № 16 для дорослих,  болгарського культурно-просвітницького центру «Търновка», болгарського товариства імені Івана Вазова та колективи національних діаспор.
Закінчився концерт за болгарськими традиціями – Болгарським хором,  в якому прийняли участь всі присутні на святі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев