ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

25.05.2017 11:15

У мкр. Варварівка продовжуються роботи по благоустрою

Сектором соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району продовжуються виконуватись роботи по благоустрою мікрорайону, проводиться інформаційно - ро’зяснювальна робота з власниками домоволодінь щодо дотримання Правил благоустрою. Слід зазначити, що більша частина власників житлових будинків утримують прилеглу територію в належному санітарному стані: виконано покос трави, висаджено квіти.
Завдяки активній життєвій позиції громадської активістки Антонової Г.П., що проживає по вулиці Бокова, 17, її будинок та прилегла до нього територія перетворилися на справжнє райське місце: завжди чисто, охайно, висаджено багато різноманітних квітів, кущів, тощо.
Але є й такі мешканці у мікрорайоні, що своєчасно не приводять до належного стану свої прибудинкові території. Нагадуємо, що за не дотримання вимог Правил благоустрою (стаття 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення») передбачається адміністративна відповідальність.
Шановні жителі мкр. Варварівка, звертаємо Вашу увагу на своєчасне проведення робіт з видалення карантинних рослин та проведення покосу трави на прилеглій до житлових будинків території.
Вдячні за вашу охайність та порозуміння.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев