ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

25.05.2017 10:55

Літнє оздоровлення - 2017 вже на порозі

Протягом оздоровчої кампанії 2017 року послугами з оздоровлення та відпочинку у м. Миколаєві планується безкоштовно забезпечити дітей пільгових категорій. 
Відділ з гуманітарних питань, оборонної та мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району надає перелік категорій дітей, які мають право на отримання бюджетної путівки:

 1. діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, в тому числі вихованці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу;

 2. діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

 3. діти-інваліди;

 4. з багатодітних сімей;

 5. з малозабезпечених сімей;

 6. з сімей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

 7. потерпілі  від наслідків  Чорнобильської катастрофи;

 8. сімей,  які опинились в скрутних життєвих обставинах (клопотання школи);

 9. діти, які перебувають на диспансерному обліку;

 10. талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань не нижче районного рівня.

Для отримання бюджетної путівки необхідно надати наступні документи:

 1. заяву;

 2. копію свідоцтва про народження дитини – 3 копії;

 3. документ, який підтверджує приналежність до відповідної категорії  – 2 копії (посвідчення багатодітної родини, рішення про призначення опіки, посвідчення чи довідка про участь в АТО, довідка тимчасово переселеної особи, довідка МСЕК, або посвідчення дитини-інваліда, довідка з медичного закладу, що дитина перебуває на диспансерному обліку і потребує оздоровлення,  копії грамот за призові місця в олімпіадах, конкурсах (крім інтерактивних-Соняшник, Кенгуру тощо).

Додатково повідомляємо:  у відділі з гуманітарних питань, оборонної та мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району можна  щомісяця отримати путівку в МДЦ «Артек» (Пуща Водиця Київ), УДЦ «Молода гвардія» (Одеса) за часткову вартість:

 1. 50% - (обдаровані діти, відмінники, диспансерний облік):  до МДЦ «Артек» - 4595 грн.+450 грн. на  проїзні квітки;   УДЦ «Молода гвардія»  -4233 грн. +250 грн. на  проїзні квітки;

 2. 30% - (переселенці, багатодітні):  до МДЦ «Артек» - 2957 грн. + 450 грн. на  проїзні квітки;   УДЦ «Молода гвардія»   - 2579 грн. + 250 грн. на  проїзні квітки;  

 3. 20% - (АТО):  до МДЦ «Артек» - 2138 грн. + 450 грн. на  проїзні квітки;   УДЦ «Молода гвардія» –1853 грн. + 250 грн. на  проїзні квітки.

За довідками звертатись до відділу з гуманітарних питань, оборонної та мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району за телефоном: 37-56-82 (начальник відділу   Рябоволик Світлана Іванівна). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев