ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

24.05.2017 12:50

Шановні батьки, опікуни та піклувальники! Шановні діти!

Доводимо до Вашої уваги інформацію, яка може Вас зацікавити.

Згідно інформації, наданої газетою «НікВісті»  від 22.05.2017, з травня 2017 року  «Юніор Банк» запропонував можливість миколаївським школярам  самостійно обрати зручний для себе період навчання в Бізнес Школі. Спочатку треба заповнити  анкету; можна записатися на навчання як влітку, так і на початку учбового року, у вересні. Про це повідомили в прес - службі  Приват Банку.
Бізнес Школа - навчальний проект Юніор Банку. Навчання у школі складається із 8 занять, на яких тренери розповідають про те, як правильно ставити цілі і планувати бюджет, накопичувати та інвестувати; про те, яких правил необхідно дотримуватися, для того, щоб  не стати жертвою шахраїв, як правильно створити свій перший start-up та ознайомлюють з банківськими технологіями.
Заняття проходять 1-2 рази на тиждень у  зручний для школярів час. Тривалість занять - 1,5 години. За  результатами навчання у Бізнес Школі випускники отримують диплом за підписом Голови Правління Приват Банку.
Вперше курси Бізнес Школи були організовані торік, влітку.  Діти не пропускали уроків, так як влітку не мали занять у школі та з задоволенням відвідували заняття. В цьому році також зроблена об’ява про набір до літньої школи, є можливість  вибрати місяць навчання. Якщо буде достатньо бажаючих, будуть організовані 3 курси навчання.
Записатись на навчання до Бізнес Школи у Миколаєві та  Миколаївській області можна, використовуючи посилання «Запись на обучение». Вік учасників - від 6 до 17 років.
Юніор Банк - всеукраїнська навчальна програма фінансової допомоги для школярів, соціальний проект Приват Банку. Навчання фінансової грамотності проходить у форматі екскурсій у відділеннях банку, Бізнес Школі та квестів. Програма була створена в 2009 році та на цей час навчальні заходи  Юніор Банку відвідали більш ніж  500 000 українських школярів.
Служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради запрошує Вас взяти участь у цьому заході.
Бажаємо Вам гарного відпочинку влітку!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев