ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

19.05.2017 16:50

У Центральному районі відзначили Свято матері

В другу неділю травня відзначається одне з головних родинних свят - День матері.  Вже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «спасибі» за її кохання, підтримку і самовідданість. І така велика популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного.
Миколаївці теж долучилися до святкування Дня Матері. Так, 19.05.2017 відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району проведено святкову розважальну програму «Мамо, ти у мене єдина у світі» в приміщенні обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна.
На святі були присутні жінки зі своїми родинами: багатодітні матері, жінки - ветерани праці, активістки громадських організацій тощо.
Слід зазначити, що напередодні Президентом України було підписано Указ від 13.05.2017 № 129 «Про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», в якому  двом жінкам, що мешкають в Центральному районі присвоєне дане звання, Кінева Н.А. - мати дев’ятьох дітей та Коровай С.А. - мати п’ятьох дітей.
Присутніх зі святом привітав Олександр Береза, голова адміністрації Центрального району та побажав здоров’я, миру, любові, життєвих перемог, радості і достатку у кожну оселю. Також, в урочистій обстановці вручив державні нагороди жінкам, яким присвоєно почесне званням України «Мати-героїня»,  цінні подарунки та квіти.
Свято пройшло по родинному тепло та цікаво. Для учасників святкового заходу пролунали святкові привітання від ансамблю народних інструментів «Узори» Миколаївської обласної філармонії. На святковому заході панувала  атмосфера любові, доброзичливості, вдячності, поваги до бабусь, матерів, жінок. Всі жінки отримали подарунки, а діти поласували солодощами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев